नेशनल प्याब्सनको स्थापना दिवसको अवसरमा जेष्ठ नागरीकलाई भोजन ग्रहण

✍️ राज कुमार सन्ज्याल
२७ पुस, कोहलपुर ।
नेशनल प्याब्सनको २६औ स्थापना दिवसको अवसरमा नेशनल प्याब्सन कोहलपुर नगर कमिटीले जेष्ठ नागरीकलाई भोजन ग्रहण गराएको छ ।

नेशनल प्याब्सनको स्थापना दिवसको अवसर पारी कोहलपुर नगरपालिका वडा नं ५ मा रहेको निलसागर आश्रमका ३५ जना जेष्ठ नागरीकलाई भोजन ग्रहण गराएको हो । नेशनल प्याब्सनले सामाजिक दायित्व अन्तर्गत आश्रममा रहेका जेष्ठ नागरीकलाई भोजन ग्रहण तथा आर्थिक सहयोग गरेको हो । नेशनल प्याब्सन बाँकका सचिव वेद प्रसाद चन्दले आश्रमलाई आर्थिक सहयोग गरेको बताए ।

 स्थापना दिवसमा सामाजिक उ्तरदायित्व बहन गर्दै पुण्यको काम गराउने उद्देश्यले आश्रममा रहेका ज्येष्ठ नागरिक र बालवालिकाहरुलाई भोजन गराएको नेशनल प्याब्सन बाँकेका अध्यक्ष किशोर राज मल्लले बताए । मल्लले अनुसार गुणस्तरीय शिक्षामा सामुदायिक र निजि विद्यालय लाग्नुपर्नेमा जोड दिए । आफ्ना विद्या्थीहरूलाई सामाजीक उत्तरदायित्व बहन गर्न यस्ता कार्यक्रमले प्रोत्साहित गर्न मद्धत गर्ने बताए।

कायक्रममा बोल्दै निल सागर आश्रमकी संयोजक अन्जु न्यौपानेले विभिन्न सहयोगी दाताहरुको सहयोगबाट आश्रममा आश्रितहरुलाई राहत पुगेको बताएकी छन् । नेशनल प्याब्सन बााकेले गरेको सहयोगको सराहना गरी धन्यवाद ज्ञापन गर्दै आगामी दिनमा पनि यस्ता खाले सहयोगको अपेक्षा गरेको बताईन् ।