‘माया बस्दै छ’ म्युजिक भिडियोले चर्चा बटुल्दै 

कोहलपुर ।

‘माया बस्दै छ’ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ ।

गायिका सुधा रत्नको ‘माया बस्दै छ’ बोेलको गीतले यतिबेला चर्चा बटुलिरहेको छ। एक दशकदेखि नेपाली गीत–संगीत क्षेत्रमा अग्रसर गायिका सुधाको ‘माया बस्दै छ’ बोेलको गीत बद्री विष्ट नामक युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक भएको हो ।

पछिल्लो चरण नृत्यमा नयाँपन प्रस्तुत गरेर चर्चामा रहनु भएका विष्टको निर्देशनमा बनेको ‘माया बस्दै छ’ गीतको अहिले व्यापक चर्चा भइरहेको छ । नवीन रावलको शब्द÷संगीत रहेको यस गीतमा सुधा रत्न र नवीन रावलले स्वर रहेको ।

‘माया बस्दै छ’ को निर्माता समेत रहनु भएकी गायिका सुधाका हाल सम्म एक सय बढी गीत रेकर्डेड छन् । सबै खाले गीतमा सुमधुर आवाज भर्न सक्ने गायिका सुधाको यो नृत्य गीतलाई पनि धेरै श्रोता-दर्शकले रुचाउँदै आएका छन् । दर्शकको रुचीलाई विशेष ध्यान दिएर गीतमा नयाँपन प्रस्तुत गर्न खोजिएको छ । युट्युबमा सार्वजनिक भएको आठ दिनमै पाच लाख सात हजार बढीको भ्यूज देखिन्छ भने एक हजार पाच सय बढीले गीत र नृत्य दुबै उत्कृष्ट रहेको प्रतिक्रिया दिएका छन ।

नाचौँ नाचौँ लाग्ने प्रेमिल भावले भरिपूर्ण यस गीतमा बद्री विष्ट र बिना राउतको कलात्मक नृत्य रहेको छ । गीतको भिडियो नवराज उप्रेतीले खिच्नुभएको हो । गीतमा छायांकन गरिएको दृश्य समेत आकर्षक देखिन्छ । भिडीयोको सम्पादन मिलन विश्वकर्माले गर्नुभएको छ । भिडियोको कोरियोग्राफि पनि निर्देशक बद्री विष्टकै रहेको छ । गीतको एरेञ्ज मिक्स्–मास्टरिङ रवि सुनारले गर्नुभएको हो । गायिका सुधाले विगत झैं यो गीतमा पनि दर्शक-श्रोताको माया र साथ मिल्ने विश्वास व्यक्त गर्नु भयो । आगामी दिनमा दर्शक-श्रोताको रोजाइलाई मध्यनजर गर्दै थप गीत समेत बजारमा ल्याउने गायिका सुधाले जानकारी दिनु भयो ।