न्यु बागेश्वरी एकेडेमी कलेजमा भव्य र सभ्य रुपमा स्वागत कार्यक्रम सम्पन्न

८ असोज कोहलपुर/ बाँके कोहलपुर नगरपालिकामा रहेको न्यु बागेश्वरी एकेडेमी कलेजमा स्नातक तह दोस्रो वर्षमा अध्ययनरत विद्यार्थीहरुले स्नातक तह प्रथम वर्षमा नयाँ भर्ना भई कलेज प्रवेश गरेका नव आगन्तु विधार्थीहरु लाई स्वागत गरिएको हो । स्नातक तह दोस्रो वर्षमा अध्ययनरत गरिरहेकी गंगा कुमारी खत्रीको अध्यक्षतामा कार्यक्रम भएको थियो। कार्यक्रममा क्षेत्रिय परीक्षा नियन्त्रण कार्यालय नेपालगन्जका परीक्षा सह-नियन्त्रक सुमन गौतम प्रमुख अतिथी रहेका थिए । प्रमुख अतिथी गौतमले कलेजले प्रविधि मुलक युगमा प्राविधिक र व्यावहारिक विधिमा आधारित भएर शिक्षण शिकाई क्रियाकलाप गर्दै आएको बताए ।
आगामी दिनहरुमा यस न्यु बागेश्वरी एकेडेमी कलेजले कोहलपुर नगरमा मात्रै नभएर कर्णाली र सुदूरपश्चि प्रदेश सँग जोडिएको यस कलेजले महत्वपूर्ण योगदान रहेको बताए ।

उक्त कार्यक्रममा कोहलपुर नगरपालिका वडा न.११ की अध्यक्ष कल्पना अधिकारी विशिष्ट अतिथीको रुपमा रहेकी थिईन् । कार्यक्रममा क्याम्पस संचालक समिति अध्यक्ष प्राध्यापक मणिप्रसाद गैरे कम्पनी संचालक समितिका अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र खनाल, क्याम्पस प्रमुख टेक बहादुर गुरुङ, शिक्षा शास्त्र संकाय विभागिय प्रमुख बिमला कुमारी खत्री लगायतका अतिथी रहेका थिए ।
कार्यक्रमको सञ्चालन शुभाकर विश्वकर्मा, सविन विक्रम सिंह, विशाल बुढाथोकीले गरेका थिए ।